Log in FAQ Wersja polska
More Than Explore


Youth Exchange Center

Youth Exchange Center jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która specjalizuje się w organizowaniu praktyk zagranicznych, imprez integracyjnych oraz wszelkich form aktywnego wypoczynku. Naszym celem jest otwarcie granic dla młodzieży z różnych zakątków ziemi oraz stworzenie okazji, aby mogli poznać niezwykłe miejsca na świecie. Naszym głównym celem przy realizacji wszystkich projektów jest połączenie profesjonalnej obsługi z rekreacją i przyjemnością.

Wierzymy, że najlepszą metodą na poznanie zwyczajów i języka innego kraju jest uczestnictwo w programie wymiany kulturowej.

By sprostać wymaganiom naszych klientów i ułatwić im dotarcie do naszej oferty nawiązaliśmy współprace z partnerami na terenie Polski, a także z firmami sponsorującymi na terenie Stanów Zjednoczonych i Europy. Jesteśmy dumni z naszych pracowników, przedstawicieli, trenerów i partnerów, gdyż ich doświadczenie i zaangażowanie to najlepsza wizytówka Youth Exchange Center.

 

Youth Exchange Center

41-800 Zabrze,
Wolnosci 140/8 Poland

tel: +48 32 630 10 30
mail: office@yec.pl
SKYPE: yec.pl

yec-poziom

 

MORE THAN EXPLORE

TOURISM – EXPEDITIONS – CHALLENGE – ADVENTURE

logo  MTEMore Than Explore powstała dziesięć lat temu, w wyniku połączenia Grupy K2 oraz Youth Exchange Center. Spoiwem łączącym naszą grupę jest pasja do gór, do ratownictwa, a przede wszystkim do przygody. Przez wiele lat organizowaliśmy, a także uczestniczyliśmy w niezliczonej ilości wyprawach górskich, wyprawach „po przygodę”, szkoleniach integracyjnych, eventach firmowych.

Naszym celem zawsze był, jest i będzie profesjonalizm, na każdym etapie przygotowania i prowadzenia projektu, a także zapewnienie niezapomnianych wrażeń Naszym klientom.


More Than Explore tworzą ludzie zawodowo zajmujący się ratownictwem specjalistycznym – górskim, wodnym i z powietrza. To właśnie doświadczenia nabyte podczas licznych akcji ratunkowych pozwalają nam zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom, podczas wyjazdów oraz imprez w kraju i poza jego granicami.

Oferta More Than Explore obejmuje szeroki wachlarz atrakcji zaczynając od podróży, wypraw do najbardziej egzotycznych miejsc na kuli ziemskiej, imprez dla firm oraz osób indywidualnych, pikników, eventów, poprzez zajęcia typu team building, wyjazdy motywacyjne a także profesjonalne szkolenia personalne i psychologiczne. Jednak podstawą każdej imprezy jest dobra zabawa i przygoda, których nie zapomina się nigdy.

mte-poziom

facebook_logo

Odwiedź także strony naszych projektów: 

www.mteagencja.pl  www.mte.pl   www.enjoyart.pl   www.ciekaweimprezy.pl
www.nighevent.pl   www.morethanexplore.pl    www.incentive-mte.pl